Eylül 2011’de temelini attığımız, her geçen gün kalifiyeli çalışanlarıyla büyümekte olan, mermer endüstrisinin her noktasında maximum kaliteyi ve güvenilirliği sağlamak amacıyla chiefessays.net adımlarını atan Şayel Mermer Mad. San ve tic ltd şti, Burdur ili, Karamanlı ilçesi hudutlarında bulunan Burdur Bej Mermer Ocağı İşletmesi ile ilk meyvesini müşterilerine sunmaktadır.

Türkiye, Eski Anadolu, Roma ve Akdeniz Medeniyetleri tarafından beri değerlendirilmiş, dünyanın en zengin mermer yataklarının kalbinde konumlanmıştır.

Biz, bu yataklarda 21.yy teknolojisini kullanarak Anadolu mermerlerini dünyaya tanıtmak için üretim yapmayı hedefleyen ve bu hedefler doğrultusunda kaliteli hizmet ve ürün sunmayı prensip edinmiş bir şirket olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Tüm faaliyetlerimizde müşteriye, personele, alt ve yan kuruluşlara daima dürüst davranmak, tüm ilişkilerde paylaşımcı ve uzlaşmacı olmak, müşteri istek, gereksinim ve beklentilerini anlamak ve müşteri beklentilerini aşarak karşılamak temel ilke ve kalite anlayışımızdır.

Tüm personelin planlı ve sistematik eğitimler ile kariyerlerini geliştirmelerine yardımcı olmak, ekip çalışmasını önde tutmak, başarı ve başarısızlığı paylaşmak, kaliteyi ön what is an analytical essay planda tutmak, teknolojik ve sektörel gelişmeleri izleyerek yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları değerlendirmek temel prensibimizdir.

Kaliteli, kalifiyeli ve güleryüzlü personeli ile sektörde hizmet vermekten gurur ve onur duymaktayız.check plagiarism free online

Katıldığımız Fuarlar

Ocak İşletmesi

Menekşe Sivritepe deki işletmemizde çalışmalar devam ediyor.

Burdur Beji

Burdur beji çok sert dokusu ve suyu emme özelliği ile deformasyonu olmayan mermer türüdür.